Příběh BO!

Spolu tvoříme příběhy. I BO v našem názvu ho má ... Kraj, ze kterého pocházíme, je svérázný, tedy "razovity", se svým nářečím, kde BO znamená protože, což se vžilo tak, že za pár let možná přibude do Pravidel českého pravopisu :-P.

Logem jsme se chtěli i Barevně Odlišit, a proto jsme hledali Barvy Osvěžující, které jsou zábavné, aby tak komunikovala celá firma i brand. Rozhodli jsme se pro modrou, růžovou a fialovou a jejich přechody. Využíváme dvě varianty loga a vybíráme podle způsobu aplikace.

Pří výběru z vytvořených návrhů jsme se rozhodli jít cestou výrazné komunikace a zapamatovatelnosti, podle prvních reakcí se to daří :-).

Hlavní logo

Doplňkové logo 

Existuje však i verze pro investiční branži, kde je žádoucí trochu jiný přístup. Zlatou a linkovou verzi používáme tam, kde je potřeba být více vážní, ať už to jsou smlouvy nebo některé investiční dokumenty.

Prémiová komunikace


Bezpečně a Odborně

Kromě výstižného "protože" vyjadřuje BO také to, jak chceme náš byznys dělat, tedy Bezpečně a Odborně. Ke klientům a jejich Budoucnosti přistupujeme Odpovědně a směrem ke kolegům vytváříme prostředí, které umožňuje Budovat Osobnosti. Pokud chcete vědět o nás a našem "proč" více, celý článek najdete zde, případně mrkněte na stránku O nás.

...a taky si s BO! hrajeme

BO nás i naše klienty a přátele svádí k "bohrátkám" :-).

Můžete nás BOmbardovat svými dotazy, pokud BOjujete s realitami nebo financemi. My Vám Bez Odkladu a Bez Okolků pomůžeme, BO jsme odBOrníci na svých místech. Pojistíme Váš BOžský BOurák, Bez Obav provedeme hypotékou, investicemi. Zajistíme finanční plán k vašemu BOhatství.
A nakonec vám popřejeme BObrý den ;-).


P.S. To jsme my ... https://www.boreality.cz/o-nas/