Jaké je naše proč? BO! 

Simon Sinek už před 11 lety představil “Golden circle” a vysvětlil, proč jen některé firmy jsou inspirativní. Pokud jeho prezentaci (TED talk) neznáte, doporučujeme k shlédnutí, můžete se podívat níže. Simon Sinek je autorem celosvětových bestsellerů a jeden z nejinspirativnějších speakerů současné doby.

 

My jsme se v BO inspirovali zlatým kruhem (Golden circle), který Sinek ve videu vysvětluje.

Každá firma umí definovat co dělá, co prodává, co jsou její služby. Pouze některé firmy mají definováno a umí komunikovat jak tyto služby a produkty tvoří a jen velmi málo firem zná své interní “proč”. Proč vlastně firma funguje a existuje. Zisk a peníze jsou jen důsledkem a měřítkem, zda dané služby a produkty jsou poptávané a jsou za ně klienti ochotni platit. Uvnitř zlatého kruhu je opravdové “proč” dané firmy, důvod existence, vzniku.

Proč?

Nad naším “proč” jsme měli několik dlouhých večerů a diskuzí. Výsledkem je věta, do které promítáme náš pohled. SPOLU TVOŘÍME PŘÍBĚHY.

Tvoříme nové příběhy spolu s našimi klienty. Často stojíme po BO!ku klientů na začátku nové životní etapy, nového příběhu. Jsou to šťastné začátky nového bydlení, ale i začátky naděje po příběhu, který třeba nebyl úplně ideální. Nové příběhy a cíle klientů pomáháme plnit skrze finanční plány a nastavení cílů, které klienti mají.

Tvoříme nové příběhy s lidmi ve firmě. Naplňuje nás a motivuje, když můžeme spolu tvořit příběh lidí, kteří nám dávají důvěru a rozhodnou se pro spolupráci s BO! Realizace jejich cílů a snů, nových příběhů je jeden z největších hnacích motorů.

Vytváříme nové produkty a služby. Na oblast realit a financí se díváme komplexně, vnímáme je v souvislostech. Baví nás tvořit nové projekty, baví nás překonávat překážky nového a neznámého. Každý den se musíme měnit a přizpůsobovat trhu a okolí.

Začátky přináší vždy spoustu vzrušujících a nových věcí, ale nesou s sebou spoustu výzev, které je třeba každý den překonávat a posouvat dopředu.

Život je příběh. A my jsme společně na začátku nového příběhu BO! 

Jak?

Pak jsme se dívali na naše  “jak”? Jak chceme naše služby a produkty realizovat?

Bezpečně a Odborně. V realitách i financích řešíme životní transakce za miliony korun. Jsme přesvědčení, že musí být vše maximálně bezpečné. V životě není nic 100%, ale děláme vše pro to, aby bezpečí bylo v maximální možné míře, aby vše proběhlo Bez Obav.

Odbornost stále na trhu chybí.  Pořád je zde obrovský prostor pro poskytování lepší a kvalitnější služby klientovi. Pokud stojíme u životních transakcí a chceme splnit bezpečný proces, odbornost je nutně součástí. Faktorů, které ovlivňují celý průběh realitních obchodů, je hodně. Finanční produkty jsou dnes poměrně složité a plné malých háčků, které je potřeba si Bez Obalu komunikovat.

Minulost nezměníme, ale na Budoucnost se můžeme připravit a k tomu přistupujeme Odpovědně.

Lidem ve firmě vytváříme prostředí, jež umožní Budovat Osobnosti, které se stávají leadry ve svém oboru a můžou růst a tvořit své příběhy podle sebe.

Co?

Vše kolem realit a financí :-)

Pomáháme klientům koupit, prodat, pronajmout všechny typy nemovitostí.

Nemovitosti také přímo vykupujeme. Některé z nich rekonstruujeme a následně prodáváme.

Vytváříme nové realitní projekty. Naší láskou jsou pozemky, takže na některých budou brzy vznikat nové projekty pro bydlení a díváme se po dalších příležitostech.

Nemovitosti pomáháme financovat. Nejen ty v realitní kanceláři, ale i jakkoliv jiné. Pomáháme s financováním i u klientů, kteří kupují nakonec jinou nemovitost, než z naší nabídky. Máme i v této oblasti dlouholeté zkušenosti a nadstandardní kontakty v bankách, díky kterým dokážeme naším klientům nabídnout bomba podmínky.

Kromě financování řešíme pro klienty i smysluplné nastavení pojištění. Díváme se na to, jak pokrýt rizika, aby vše fungovalo, ale nebylo zbytečně předražené.

Investice řešíme jak do nemovitostí, tak do kapitálového trhu, ale pomáháme i s nastavením spoření. Finanční nezávislost a renta je pro nás velké téma, kterému se věnujeme, ať skrze investiční nemovitosti, tak přes ostatní řešení.

 

Těšíme se na nové společné příběhy.