Ing. Marek Macura, EFA

Do světa financí jsem nahlédl na začátku prvního ročníku na vysoké škole. Po roce koketování jsem se začal financím věnovat naplno. Brzy jsem se profesně dostal zejména k úvěrům na bydlení, developerským projektům a finančnímu plánování. Placené finanční poradenství jsme začali prozkoumávat už před 13 lety a postupně jsem začal celý obor více poznávat do hloubky, věnovat mu stále více času, energie i emocí.

Prošel jsem pozicemi obchodníka, manažera týmu, business zadavatele technologický projektů, projektového manažera, až po člena představenstva zodpovědného za produkty a marketing v jedné z největších zprostředkovatelských firem.

Letos je to 16. rok, kdy jsem v oboru financí. Celý trh se v posledních letech rychle profesionalizuje a tím se i zlepšuje služba pro klienta, a to mi dělá velkou radost. Mám rád svou práci a po 15 letech práce pro někoho jiného, je načase vzít plnou odpovědnost na sebe a s respektem se pustit do budování nové, moderní společnosti v oblasti realit a financí. BO! reality a finance jsou naše vášeň, BO spolu tvoříme příběhy.