Rozhovor s manažerem poBOčky Frýdek-Místek 

MICHALEM MOLINEM

Na tohle místo mám skvělé vzpomínky, říká Michal molin, manažer pobočky ve Frýdku-Místku

Chceš být BOrec přes reality? Místecká pobočka hledá do týmu nového kolegu. Abychom tě patřičně navnadili, prozradí ti v krátkém rozhovoru její manažer, jak to tu chodí. Sám Michal odešel z vysoké školy, protože ho to táhlo k realitám. Proto ani po tobě vysokoškolské vzdělání nepožadujeme. Kromě nováčka hledáme i zkušeného makléře. Tak se chop příležitosti a změň svůj život!  

Prozradíš nám, jaká byla tvoje cesta k realitám? 

Na vysoké škole mě to nebavilo a ani jsem nebyl dobrý student (smích). Znal jsem nynějšího obchodního ředitele Davida a moc mě lákalo s ním pracovat. Klaplo to a teď jsem tady. 

Co podle tebe může místecké pobočka nabídnout? 

Určitě zkušenosti, super kolektiv, krásné prostředí a týmového ducha. Já osobně mám na tohle místo skvělé vzpomínky. Přímo z okna totiž vidím vedle kostela střední školu PrimMat, na kterou jsem chodil. A sem (do současných prostor pobočky) jsme vždycky, když byly nějaké volné hodiny, chodili s kamarády do vyhlášené kavárny Koloseum. Takže když jsme sem poprvé přišli se záměrem udělat z toho pobočku, všechny ty vzpomínky na mě vyskočily a věděl jsem, že to je ono. 

Máš nějaký zajímavý nebo inspirativní příběh z praxe, který by zájemcům přiblížil, co od práce můžou čekat? 

Těch by bylo asi hodně. Ale třeba… Měli jsme jednoho klienta, kterého jsme oddlužovali. Dluhy měl všude možně. Bydlel v družstevním bytě, který mu odebrali. My jsme byt za něj vyplatili, zaplatili jsme i jeho další dluhy a ten byt jsme koupili. Dali jsme mu peníze, zaplatili mu kauci a nový nájem na tři měsíce. A on za mnou po těch třech měsících přišel s tím, že ho z nájmu vyhodili a že všechny ty peníze, co jsme mu dali, už nemá… Bylo to asi 200 tisíc. Ztratil je prý ještě ten večer, kdy jsem mu je dal. V hotovosti, protože neměl číslo účtu. Byl hrozně naštvaný sám na sebe, do toho mu měli sebrat i garáž, která mu ještě patřila. Nebyl na tom dobře. A pak jsme se viděli asi po roce. Byl to najednou úplně jiný člověk, který mi děkoval, když mě viděl, a říkal, že jsme mu úplně změnili život. Takže to byl krásný pocit. Nakonec jsme ho nasměrovali na správnou cestu (smích). 

Co je tady podle tebe zajímavého k vidění? Na co bys nalákal lidi, kteří z Frýdku nejsou? 

Tak třeba Lysá hora. Skvělá je projížďka na kolečkových bruslích kolem Olešné. Jako děti jsme hodně chodili pod Štandl, posedět a pokecat, je to tam hezké. Super je i Sokolík, to je taková typická místní záležitost (smích). 

Co je nejhezčí nemovitost, co jsi kdy prodal nebo prodáváš? 

Sekerova vila, bývalá knihovna a rozhodně tohleto, protože jsme kolem toho obdivně chodili jako malí a já to teď prodávám, to je velký zážitek. Udělali jsme k tomu i super prezentaci nemovitosti, můžete mrknout ZDE

Chceš začít v realitách? Pokud se k nám přidáš, čeká tě mnoho zajímavých zkušeností a nevšedních zážitků. Budeš vydělávat zajímavé peníze a prodávat krásné budovy, jednat s klienty a učit se nikdy neutichajícímu a vzrušujícímu odvětví nemovitostí. Pošli nám CV na info@boreality.cz, těšíme se až tě poznáme!

Chtěl bys slyšet více i při video rozhovoru? Poslechni si další zkušenosti, o které se s námi Michal podělil ve videu níže.