LETNÍ SHAKESPEAROVSKÉ SLAVNOSTI 2023 OSTRAVA

Hvězdy na divadelní scéně i nad hlavou a k tomu úžásné prostředí Slezskoostravského hradu tvoří nezapomenutelnou atmosféru. 
Dva letní měsíce plné divadla a kultůry pod otevřeným nebem.
To jsou Letní shakespearovské slavnosti v Ostravě.

BO! reality a finance jsou hrdým partnerem této akce a připravili jsme pro vás malý TEST. Vyzkoušejte si, jak dobře znáte hlavní hrdiny letošních představení. 

Budete Odpovědi mít správně?

Najdete ideální bydlení Shakespearovým hrdinům?

Každý máme pro své bydlení jiné potřeby. Jedni touží po honosném hradu, někdo raději uteče do domu v přírodě, jiný chce tančit, milovat a žít ve víru velkoměsta. 

Pro naše klienty se snažíme vždy najít odpovídající nemovitost a zkusili jsme ideální bydlení vyhledat i hrdinům Shakespearových her.

Podaří se i vám najít vhodné útočiště pro Lady Macbeth, Rosalindu, Valentina, Titanii, Prospera a Kateřinu?

A pokud chcete vědět, jaké nemovitosti jsme komu doporučili my, tak níže můžete získat rozuzlení. Protože každý příběh má své řešení a v BO! Spolu tvořímě příběhy.

Podařilo se? Našli jste správné řešení?

Bez zaváhání správně vyřešeno? Gratulujeme! 
Jen tak mimochodem do Ostravy i dalších našich poboček hledáme šikovné makléřky a makléře, tak kdyby náhodou, klidně se nám ozvěte ;-).

Máte pochybnosti a někde váháte? Nevadí! BO naše řešení najdete ZDE.
Pokud vás více zajímá, jak jsme vybírali bydlení pro naše hrdiny, sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku.

Užijte si Letní shakespearovské slavnosti 2023 v Ostravě a pokud budete hledat radu v oblasti realit nebo financí, Bez Obav se na nás obraťte.