Ing. Filip Karásek

Dobrý den,

 

chtěl bych tímto e-mailem vyjádřit velkou spokojenost nad službami a přístupem pracovníků BO Reality. Na začátku tohoto roku jsem požádal realitní makléřku Mgr. Michaelu Riedlovou o prodej bytu v Ostravě. Vše proběhlo velmi rychle a profesionálně. Během jednoho týdne byly profesionálním fotografem nafoceny fotografie včetně videí a zároveň byl prodej zahájen na webových stránkách a sociálních sítích. Zaujalo mě využití moderních technologií v podobě dronu. Moderní bylo i natáčení videí, ve kterých paní Riedlová svými slovy vyzdvihla důležité znaky nabízeného bytu. Téměř o nic jsem se nemusel starat. Všechny potřebné dokumenty včetně smluv byly připraveny firmou BO Reality, která má ve svých řadách i profesionální právníky. Následně mi paní Riedlová pomohla najít i nové bydlení v Olomouci, domluvila schůzku s prodejcem a osobně se se mnou zajela podívat na nabízenou nemovitost, kterou jsem si nakonec vybral a koupil. Paní Riedlová mi rovněž ochotně zodpověděla každou mou otázku, kterou jsem ji v průběhu prodeje a nákupu bytu položil.

 

Důležitou součástí nákupu nové nemovitosti bylo i vyřízení hypotéky, kterou mi velmi vstřícně pomohla zajistit finanční odbornice Ing. Miroslava Petličarovská. Rovněž mi připravila veškeré dokumenty, vyřídila vše s bankou a dokonce i zařídila nejnižší možnou úrokovou sazbu na trhu. Moje situace byla velmi komplikovaná, přesto paní Petličarovská nalezla perfektní způsob, jak vše vyřídit a jak dosáhnout na hypotéku, která předčila mé očekávání.

 

Celému týmu BO Reality bych tímto chtěl poděkovat. Celkový přístup byl velmi profesionální, rychlý a ochotný. Prodej i nákup nemovitosti byl i přes mé velké obavy hračkou. Tuto firmu vřele doporučuji!

 

S pozdravem

 

Ing. Filip Karásek