BODĚKOVÁNÍ

Vážíme si důvěry klientů. Přemýšleli jsme, jak udělat něco navíc. V realitách a financích naše služby poskytujeme s maxímální možnou mírou Bezpečí a Odbornosti, ale život je i o pocitech, emocích, chutích. Proto jsme pro klienty připravili  malé BODĚKOVÁNÍ. Barevnou Ochutnávku!

Příběh čokolády

Baví nás Objevovat poctivou práci a řemeslo. Narazili jsme na mladého a talentovaného "pralinkáře" z Kladna. Líbílo se nám co dělá a jak to dělá, protože vidíme v mnohém stejný přístup. To, co vytváří, je podle nás výjimečné. Vše je děláno 100% ručně, z čerstvých surovin. Výrobní proces trvá 5 dní. Každý kus je naprostý originál. Využívá výhradně prémiovou čokoládu Michel Cluizel... a ke všemu se jmenuje Jakub VoBOřil 🤷‍♂️. Tak jsme si řekli, že musíme společně něco vymyslet a vzniklo BODĚKOVÁNÍ, které držíte v ruce.

Více o Jakubovi a jeho La Vie Chocolat najdete na jeho webu. Pokud chcete více vědět o tom, jak pralinky a čokolády vznikají, tak mrkněte zde.

Příchutě

Jaké příchutě jsme si pro Vás připravili? Co můžete v BODĚKOVÁNÍ ochutnat?

Máme pro vás 3 druhy (poznáte podle značky na spodním obalu čokolády ;-)):

  • B = Tabulka z bílé čokolády 34% plněná ovocnou náplní s dehydrovanými malinami, jahodami a sušenými palačinkami.
  • ML = Plněná tabulka z mléčné čokolády 39% s náplní z karamelizované čokolády a sušenek.
  • H = Tabulka z hořké čokolády 63% plněná mléčnou náplní s kokosem a sušenými palačinkami.

Pralinky jsou vždy 4:

  • Meruňkový Sacher (hořká 63%)
  • Slaný karamel s Tonkou (mléčná 35%)
  • Portské Tawny (mléčná 35%)
  • Jahody s balsamikem (bílá 35%)

Jdeme na to!

Pohodlně se usaďtě a nechte se unést na vlnách Barevného Opojení! Vnímejte vůni, zavřete oči, zaposlouchejte se do křupnutí, vychutnejte sladké a slané tóny, hebkost, jemnost...

 

BO! Vám děkujeme ;-)

 

P.S.: Pokud Vám zachutná stejně jako nám v BO!, tak v eshopu La Vie Chocolat můžete využít slevový kód "BODEKOVANI" (při nákupu nad 500 Kč sleva 10%).