HeroImage
Simona Offertalerová

Simona Offertalerová Realitní odBOrník

„Úspěch se neměří podle toho, čeho dosáhneš, ale podle překážek, které překonáš.“
4 nemovitostí
v nabídce
1 let
zkušeností

O mně

Úspěch se neměří podle toho, čeho dosáhneš, ale podle překážek, které překonáš.

Už 9 let se věnuji práci s lidmi, ale práce v realitách je ta, která mě baví a naplňuje. Miluji pohled do očí klienta, který si uvědomí, že to je právě TEN dům, který hledal. Ta iskra je tak intenzivní, že si vždy uvědomím, že moje práce, čas a usílí, které do toho vkládám, má prostě smysl. 

Moje reference

18.05.2024

Děkuji vám všem za ochotný přístup ke klientovi a profesionální práci.

18.05.2024

Byl jsem velmi spokojen s přístupem paní Offertalerové. Profesionální a zároveň přátelské vystupování. Určitě doporučím služby vaší společnosti mým známým.

06.01.2024

Skvělá domluva, velmi ochotná a spolehlivá. Vše nám paní Simona srozumitelně vysvětlila a poradila. Určitě můžeme doporučit, velká spokojenost!

Proč BO?

No BO!

Realitám a financím se věnujeme celý profesní život. Máme obrovské zkušenosti díky tisícům zrealizovaných obchodů. Poradíme si s každou situací a provedeme vás celým procesem prodeje nebo koupě nemovitosti. Dbáme na kvalitu služeb a za klienta řešíme vše související. Realitní obchod je často životní událost a jde o hodně peněz, takže v BO! vždy ctíme Bezpečně a Odborně.

1. krok Ozvěte se nám 2. krok Nezávazně se potkáme 3. krok Rozhodnete se, zda spolupracovat s námi
Poslat dotaz
Ohodnotit makléře

Potřebujete poradit?

Jsme tady pro vás

Máte dotazy nebo potřebujete poradit v konkrétní situaci? Neváhejte a kontaktujte mě, ozvu se vám zpět, jsem tady pro vás.

*
*
*
*
fname: fullname: email:
*
*
*
*
email:

Aktuality

BO! holding kupuje RK STING
20.10. 2023

BO! holding kupuje RK STING

BO! holding a.s., dynamická skupina firem zaměřující se na realitní, investiční a developerskou činnost, se dohodla s vlastníkem společností Realitní kancelá...

Přečíst článek
Grafický prvek značky