Prodej vily, ul. Lesní, Třinec - Staré Město

Cena
Cena domu 15 650 000
Lokalita
Okres Frýdek-Místek
Obec Třinec
Ulice Lesní
č. domovní / č. orientační 581
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 0639
Datum aktualizace 19.08.2022
Iveta Palochová Kacalová Manažer poBOčky - reality
Iveta Palochová Kacalová

Popis nabídky

BO! Vám nabízí unikátní nabídku velkoryse pojaté třípatrové rodinné vily s velkou zahradou v blízkosti rozsáhlého lesoparku a pod samotnými vrcholy Moravskoslezských Beskyd.

Máme pro Vás připravenou stavbu z roku 1938, která je navržena architektem Vladimírem Šlapetou a nachází se na jednom z nejkrásnějších míst Starého Města na ulici Lesní, která se svou polohou může řadit mezi prestižní čtvrtě města Třinec.

Tato rodinná vila o celkové obytné ploše 700 m² se nachází v žádané a vyhledávané lokalitě přímo v srdci města a je vhodná jak k vícegeneračnímu bydlení tak i podnikání či případnému investičnímu bydlení.

Praktické dispoziční řešení nám tato nemovitost přímo nabízí a to v podobě čtyř bytových jednotek se samostatnými vstupy, vlastním parkováním a dvěmi garážemi. V domě naleznete saunu, krb, vířivku, vinný sklep, pracovnu atd. Všechny bytové jednotky jsou nyní pronajaty nájemníky s aktuálním tržním nájemným a ročními platnými smlouvami. Velikosti bytových jednotek: 300 m², 190 m², 150 m² a 50 m².

Součástí této nabízené vily je udržovaná velká zahrada o velikosti 1 542 m² se vzrostlými okrasnými stromy. Pro letní měsíce je tady k dispozici zastřešený bazén o velikosti 7,5m x 3,5m, pergola, menší travnaté hřiště a součástí zahrady je i vlastní studna.

Z oken, i z prostorné zastřešené terasy ve vyšších podlažích lze pozorovat BOží scenérie a neskutečné výhledy směřují na Beskydy.
Jedinečná stavba se nachází na místě s výbornou dostupností, odkud je snadno dosažitelné centrum města, sportovní areály, veškeré služby, školy, školky, obchodní centra, poblíž je letí koupaliště i restaurace. V přímé blízkosti je lesopark, kde je mnoho možností k procházkám v přírodě a dalších trasy pro cyklisty.

Podlahová plocha vily 700 m², zastřešená terasa 58 m², balkony, zastavěná plocha 261 m², zahrada 1 542 m² a pozemek celkem 1 803 m².
Tato nabízená rodinná vila svou současnou podobu získala kompletní rekonstrukci a to v roce 2017.

Aktuální virtuální prohlídky jednotlivých bytů Vám můžeme zaslat.

Hledáte prostorově neobvyklou nemovitost? Vyhovuje-li tato vila Vašim záměrům, tak rozhodně doporučujeme prohlídku, BO! máme pro Vás nový příběh.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase.
Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo kontaktujte naši BO! kancelář.

Informace o nabídce

Lokalita
UliceLesní
č. domovní / č. orientační581
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0639
Datum aktualizace19.08.2022
K dispozici od26.11.2021
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoČástečně
Zastavěná plocha m2261
Užitná plocha m2700
Plocha parcely m21542
Počet podlaží objektu2
StavbaRodinný dům
Počet bytů4
Datum nastěhování26.11.2021
Popis domu
KategorieDomy a vily
Druh domuRodinný dům
Typ domuPatrový
Stav domuVelmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaC - Úsporná
Vyhláška264/2020 Sb.
Kontaktujte nás
*
*
*
lname: