Prodej rodinného domu, ul. Těšínská, Havířov - Bludovice, REZERVOVÁNO

Cena
Cena domu 2 890 000
Popis REZERVOVÁNO
Lokalita
Okres Karviná
Obec Havířov
Ulice Těšínská
č. domovní / č. orientační 544 / 18
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 3736
Datum aktualizace 16.05.2024
Petr Malíř Realitní odBOrník
Petr Malíř

Popis nabídky

Polovina dvojdomku obdélníkového půdorysu v Havířově na "Bludovičáku" v lokalitě, kde to máte skutečně všude blízko. To Vám touto nabídkou nabízíme ke koupi.

Dům o podlahové ploše 125 m² a dispozici 6+1 nabízí obytné přízemí, které je propojeno schodištěm s druhým nadzemním podlažím. Z něj je možnost se dostat na terasu. U domu je navíc garáž a venkovní stání hned pro několik aut. To vše na pozemku o velikosti zhruba 500 m² (bude upřesněno po rozdělení parcely u domu.

V 1.NP se nachází chodba se schodištěm, ze které je možné se dostat na samostatné WC, nebo do 3 různých místností. Z jedné takovéto místnosti, která Vám v budoucnu může sloužit jako kuchyně se dostanete do koupelny a kumbálu. Po schodech z chodby se dostanete do 2.NP, které nabídne 4 další místnosti, z nichž jedna Vám může sloužit jako koupelna, nebo druhá kuchyně. Větší část domu je podsklepená. Podlahová plocha sklepu činí 65 m².

Dům je v původním ale velice udržovaném stavu. Momentálně je napojen na inženýrské sítě - voda, elektřina a plyn. Kanalizace je řešena septikem. Jde zde ale možnost napojení se na obecní kanalizaci.

Polovina tohoto cihlového dvojdomku je svou dispozicí a velikostí ideální pro ty, kteří hledají místo k bydlení. Vzhledem k územnímu plánu a umístění je ale také vhodný pro ty, kteří v této lokalitě hledají místo k podnikání. Hlavní využití v plochách individuálního bydlení (kam pozemek patří) jsou samozřejmě rodinné domy. Můžou zde být ale také stavby občanského vybavení lokálního významu, stavby a zařízení pro vzdělávání a výchovu, sociální služby, ale také zdravotní služby (na prohlídce bude takovýto schválený projekt na zdravotnické zařízení k nahlédnutí).

Tato nabídka rozhodně stojí za shlédnutí. Tímto bych Vás chtěl pozvat na prohlídku a budu se těšit na naše setkání.

Informace o nabídce

Lokalita
UliceTěšínská
č. domovní / č. orientační544 / 18
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky3736
Datum aktualizace16.05.2024
Poloha objektuřadový
Druh objektuCihlová
Umístění objektuCentrum obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2106
Užitná plocha m2125
Plocha parcely m2500
Počet podlaží objektu2
Číslo podlaží v domě
Popis domu
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPřízemní
Stav domuDobrý
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Kontaktujte nás
*
*
*
fname: phone: lname: email: fullname: