Prodej horské turistické chaty Kozinec v Oldřichovicích, Třinec

Cena
Cena: Cena u makléře
Lokalita
Okres Frýdek-Místek
Obec Třinec
Ulice Skryto
č. domovní / č. orientační
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 4366
Datum aktualizace 18.04.2024
Iveta Palochová Manažer poBOčky - reality
Iveta Palochová

Popis nabídky

Jedinečná nabídka: Horská chata Kozinec v srdci Beskyd. Vstupte do světa, kde se historie prolíná s nesmírnou krásou přírody, a objevte horskou chatu Kozinec, skrytý poklad v Oldřichovicích u Třince.
Tato prvorepubliková chata, postavená v roce 1933, je skvostem, který si zachoval svůj původní charakter a šarm, a nyní čeká, aby otevřel svá vrata novým příběhům a snům.

Obklopena rozlehlým pozemkem o velikosti 14 399 m², nabízí chata Kozinec nejen útočiště před ruchem moderního světa, ale také neomezené možnosti pro její využití. Ať už sníte o vlastní restauraci, rodinném penzionu nebo si přejete vytvořit útulný rodinný domov, Kozinec vám poskytne ideální plátno pro realizaci vašich vizí.

Poloha a přírodní krása:
Umístění chaty v chráněné krajinné oblasti Beskydy je zárukou, že její kouzlo a jedinečnost zůstanou nedotčeny. Dva kilometry jihovýchodně od Oldřichovic, na mírném kopci, se Kozinec pyšní výhledem, který v srdci každého návštěvníka zanechá nezapomenutelný dojem. Pohled na rozkládající se obec Oldřichovice a za ní ležící město Třinec připomíná malebné obrazy, kde každé roční období mění krajinu v živoucí umělecké dílo.

Možnosti využití a vybavení:
Rekonstrukce horské chaty Kozinec byla zahájena s vizí vrátit této historické perle její původní lesk. Avšak práce byly přerušeny, nyní probíhá dokončení nové střechy a již další rekonstrukce jsou ponechány na novém majiteli, který má jedinečnou příležitost vtisknout chatě svůj osobní rukopis. Tato situace představuje pro budoucího vlastníka nejen výzvu, ale především možnost realizovat vlastní vize a představy o dokončení a zařízení interiéru.

Původní vybavení a dispozice:

Podzemní patro: kuchyně, umyvárna, sklady, kotelna, technická místnost.
Přízemí: restaurace pro 70 osob, salonek s krbem pro 16 lidí, kancelář, venkovní posezení s altánem a dětským koutkem.
1. patro: byt 3+kk s terasou, tři dvoulůžkové pokoje.
2. patro: pět dvoulůžkových pokojů.
Půda: potenciál pro vybudování obytného podkroví.

Aktivity a turistický ruch:
Díky své poloze u rozcestí modré a zelené turistické značky je chata Kozinec ideálním výchozím bodem pro objevování krás Beskyd. Pěší trasy vedou k vrcholkům jako Ostrý, Javorový, Košařiska kde se naskýtají dech beroucí výhledy, zatímco nedaleký lyžařský areál a hřiště nabízí zábavu pro celou rodinu.

Prostor pro rodinu a přátelé:
Chata Kozinec je více než jen nemovitostí na prodej, je to příležitost stát se součástí místa, které má duši, historii a nesmírný potenciál. Ať už hledáte útočiště pro svou rodinu, místo pro realizaci svého podnikatelského snu, nebo kombinaci obojího, Kozinec nabízí příležitost vytvořit něco opravdu výjimečného. Staňte se pánem tohoto kouzelného místa a nechte svou fantazii, aby zde rozkvétala společně s okolní přírodou.

Pokud vás chata Kozinec zaujala a cítíte, že by mohla být vaším příštím domovem nebo vlastním projektem, kontaktujte naší BO! kancelář a společně probereme možnosti, které před Vámi stojí.

BO! spolu tvoříme příběhy..

Informace o nabídce

Lokalita
UliceSkryto
č. domovní / č. orientační
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky4366
Datum aktualizace18.04.2024
K dispozici od21.02.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuSamota
Dispozice1 pokoj
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2237
Užitná plocha m2550
Plocha parcely m214399
Počet parkovišť
Počet garáží
Plocha zahrady m214162
Datum nastěhování21.02.2024
Podlaží podzemní1
Počet podlaží objektu2
Popis objektu
KategorieChaty
Typ domuPatrový
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Kontaktujte nás
*
*
*
lname: