Prodej bytu ul. Těšínská, Havířov - Bludovice

Cena
Cena bytu 2 890 000
Lokalita
Okres Karviná
Obec Havířov
Ulice Těšínská
č. domovní / č. orientační 544 / 18
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 3791
Datum aktualizace 30.10.2023
Petr Malíř Realitní odBOrník
Petr Malíř

Popis nabídky

BO! Reality Vám exkluzivně nabízí ke koupi polovinu dvojdomku obdélníkového půdorysu v Havířově na "Bludovičáku" v lokalitě, kde to máte skutečně všude blízko.

Dům o podlahové ploše 125 m² a dispozici 6+1 nabízí obytné přízemí, které je propojeno schodištěm s druhým nadzemním podlažím. Z něj je možnost se dostat na terasu. U domu je navíc garáž a venkovní stání hned pro několik aut. To vše na pozemku o velikosti zhruba 500 m² (bude upřesněno po rozdělení parcely u domu.

V 1.NP se nachází chodba se schodištěm, ze které je možné se dostat na samostatné WC, nebo do 3 různých místností. Z jedné takovéto místnosti, která Vám v budoucnu může sloužit jako kuchyně se dostanete do koupelny a kumbálu. Po schodech z chodby se dostanete do 2.NP, které nabídne 4 další místnosti, z nichž jedna Vám může sloužit jako koupelna, nebo druhá kuchyně. Větší část domu je podsklepená. Podlahová plocha sklepu činí 65 m².

Dům je v původním ale velice udržovaném stavu. Momentálně je napojen na inženýrské sítě - voda, elektřina a plyn. Kanalizace je řešena septikem. Jde zde ale možnost napojení se na obecní kanalizaci.

Polovina tohoto cihlového dvojdomku je svou dispozicí a velikostí ideální pro ty, kteří hledají místo k bydlení. Vzhledem k územnímu plánu a umístění je ale také vhodný pro ty, kteří v této lokalitě hledají místo k podnikání. Hlavní využití v plochách individuálního bydlení (kam pozemek patří) jsou samozřejmě rodinné domy. Můžou zde být ale také stavby občanského vybavení lokálního významu, stavby a zařízení pro vzdělávání a výchovu, sociální služby, ale také zdravotní služby (na prohlídce bude takovýto schválený projekt na zdravotnické zařízení k nahlédnutí).

Tato nabídka rozhodně stojí za shlédnutí. Tímto bych Vás chtěl pozvat na prohlídku a budu se těšit na naše setkání.

Informace o nabídce

Lokalita
UliceTěšínská
č. domovní / č. orientační544 / 18
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky3791
Datum aktualizace30.10.2023
Druh objektuCihlová
Umístění objektuCentrum obce
Typ bytuMezonet
VybavenoNe
Užitná plocha m2125
Celková podlahová plocha m2125
StavbaRodinný dům
Počet podlaží objektu2
Číslo podlaží v domě1
Popis bytu
KategorieByty
Dispozice bytuAtypický
VlastnictvíOsobní
Stav bytuDobrý
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Kontaktujte nás
*
*
*
email: