HeroImage
4 nemovitostí
v nabídce
15 let
zkušeností

Moje reference

05.05.2024

S paní Radkou Silberovou, jako makléřem, jsem se seznámila před 11 léty při prodeji bytu po mamince. A když jsme teď potřebovali pronajmout náš byt, tak jsme se ji snažili opět najít a využít jejich služeb. Byt už díky paní Silberové pronajímáme opakovaně a nemůžeme si ji vynachválit. Je to člověk, co naslouchá, do ničeho vás nenutí a snaží se maximálně vyhovět. Věříme jejím zkušenostem a její názor je pro nás důležitý. Můžeme ji všem, jen doporučit. Chtěli bychom jí touto cestou MOC poděkovat.

15.02.2024

Paní makléřka Radka Silberová je člověk který svou práci odvádí na mnohem víc než 100%. Je vždy po ruce a ve všem nápomocná. Paní Silberová....velice si vážím vašeho času který jste nad rámec věnovala našemu prodeji. DĚKUJI :-) Marcela

15.01.2024

Milá paní makléřka s profesionálním přístupem.

14.01.2024

Spokojen.

02.01.2024

Vysoká spokojenost. Komunikace, vstřícnost a vysoká profesionalita. Doporučuji.

01.01.2024

Paní Silberova má masivní trpělivost a neustale se snaží vymyslet nové věci při prodeji. Jiní makléři se vůbec již neozvali.

16.11.2023

Dobrý večer, paní Silberová. Chci Vám ještě jednou takto velmi poděkovat za veškerou Vaší vůli, trpělivost a shovívavost v našem případě nemovitostí. Velmi si vážím vaší spolupráce a vašeho stoprocentního nasazení. Náš případ byl velice náročný, obtížný a klikatý, téměř jsem do posledního jednání ani nevěřila, že vážně tohle celé může skončit. Opravdu vám velmi děkuji, budu Vás doporučovat, v mém případě se na Vás ještě nejspíše obrátím kdybychom řešili bydlení v domě. Velké upřímné díky za vše a máte u mě ještě maličkost! ☺

10.11.2023

Prodej naši nemovitosti byl velmi náročný, protože to nebyla klasická nemovitost a paní makléřka to zvládla na výbornou. Musím ji tímto moc poděkovat za vše i její lidský přístup.

08.11.2023

Paní makléřku znám z minulosti. I tentokrát jsem s ní byl velmi spokojený.

Moje nemovitosti

Proč BO?

No BO!

Realitám a financím se věnujeme celý profesní život. Máme obrovské zkušenosti díky tisícům zrealizovaných obchodů. Poradíme si s každou situací a provedeme vás celým procesem prodeje nebo koupě nemovitosti. Dbáme na kvalitu služeb a za klienta řešíme vše související. Realitní obchod je často životní událost a jde o hodně peněz, takže v BO! vždy ctíme Bezpečně a Odborně.

1. krok Ozvěte se nám 2. krok Nezávazně se potkáme 3. krok Rozhodnete se, zda spolupracovat s námi

Prodané nemovitosti

Prodej, Byty
Prodej bytu 2+1, ul. Bolotova, Ostrava - Zábřeh
Prodej, Byty
Prodej bytu 2+1, ul. Odborářská, Ostrava - Hrabůvka
Prodej, Byty
Prodej bytu 2+1 Ostrava - Výškovice, ul. Staňkova
Poslat dotaz
Ohodnotit makléře

Potřebujete poradit?

Jsme tady pro vás

Máte dotazy nebo potřebujete poradit v konkrétní situaci? Neváhejte a kontaktujte mě, ozvu se vám zpět, jsem tady pro vás.

*
*
*
*
fullname: lname:
*
*
*
*
lname: fullname:

Aktuality

BO! holding kupuje RK STING
20.10. 2023

BO! holding kupuje RK STING

BO! holding a.s., dynamická skupina firem zaměřující se na realitní, investiční a developerskou činnost, se dohodla s vlastníkem společností Realitní kancelá...

Přečíst článek
Grafický prvek značky