HeroImage
5 nemovitostí
v nabídce
3 let
zkušeností

Moje reference

14.02.2024

Pan makléř Radek Zámečník je člověk na svém místě. Od začátku až do konce realizace nákupu nemovitosti nám vše dopodrobna vysvětloval, při všech úkonech byl nápomocen. Při každé změně během celého procesu nás ihned informoval. Celkově jsme byli velmi spokojeni. Pana Zámečníka můžeme vřele doporučit!!!

13.02.2024

Pan Zámečník nám poskytl dokonalý profesionální servis, obzvláště si cením jeho trpělivosti, se kterou neustále rozptyloval naše pochyby a obavy, které tak, pro nás významný, obchod asi vždy provází. Díky mockrát za pochopení :)

06.07.2023

Po celou dobu byla vidět maximální snaha vyhovět mým požadavkům. O všem jsem byla okamžitě informována. Ing. Jana Mittnerová

Moje nemovitosti

Prodej, Byty
Prodej bytu 3+1, 70 m², Kroměříž, ulice Velehradská
Prodej, Byty
Prodej bytu 3+1 77 m² , Huštěnovice

Huštěnovice

3 640 000
Prodej, Byty
Prodej bytu 3+KK  65 m² Nový Hrozenkov

Nový Hrozenkov

5 950 000

Proč BO?

No BO!

Realitám a financím se věnujeme celý profesní život. Máme obrovské zkušenosti díky tisícům zrealizovaných obchodů. Poradíme si s každou situací a provedeme vás celým procesem prodeje nebo koupě nemovitosti. Dbáme na kvalitu služeb a za klienta řešíme vše související. Realitní obchod je často životní událost a jde o hodně peněz, takže v BO! vždy ctíme Bezpečně a Odborně.

1. krok Ozvěte se nám 2. krok Nezávazně se potkáme 3. krok Rozhodnete se, zda spolupracovat s námi
Poslat dotaz
Ohodnotit makléře

Potřebujete poradit?

Jsme tady pro vás

Máte dotazy nebo potřebujete poradit v konkrétní situaci? Neváhejte a kontaktujte mě, ozvu se vám zpět, jsem tady pro vás.

*
*
*
*
fullname: fname: email: phone: lname:
*
*
*
*
fname: fullname: lname:

Aktuality

BO! holding kupuje RK STING
20.10. 2023

BO! holding kupuje RK STING

BO! holding a.s., dynamická skupina firem zaměřující se na realitní, investiční a developerskou činnost, se dohodla s vlastníkem společností Realitní kancelá...

Přečíst článek
Grafický prvek značky