HeroImage
Radek Kroupa

Radek Kroupa Realitní odBOrník

„K práci přistupuji jako ke sportu. Poctivě a houževnatě. Jen tak jdete naproti a blíže očekávanému výsledku.“
14 nemovitostí
v nabídce
5 let
zkušeností

O mně

K práci přistupuji jako ke sportu. Poctivě a houževnatě. Jen tak jdete naproti a blíže očekávanému výsledku.

V obchodním prostředí jsem již více jak 25 let. Tato dlouhodobá zkušenost s jednáním na úrovních středních i nadnárodních firem mne posouvá nad rámec běžných standardů. Pomáhá mi při řešení obvyklých i složitých případů.  

Můj vstup do realitního světa byl motivován kolegyní z předchozí firmy, která mne přivedla do této oblasti a dodnes jsem ji za to vděčen.

Mimo náročnou práci, kterou vykonávám s radostí, věnuji svůj volný čas rodině a sportu. Sport je pro mě nejen metaforou mého přístupu k práci, ale také způsobem, jak relaxovat a nabrat novou energii pro další výzvy.

Inspirací je mi každý, kdo pracuje profesionálně a je to na jeho práci dnes a denně vidět. Ať to je sportovec, muzikant, lékař či jiný kolega z oboru.

Je příjemné být součástí nových a neustále začínajících příběhů, kdy jeden končí a druhý tím začíná.

Moje reference

11.01.2024

Dobrý den, chtěl bych touto cestou vyjádřit uznání a poděkování panu Ing. Hřebačkovi, za skvělý přístup a práci při prodeji našeho bytu. Již při návštěvách potenciálních kupců jsem musel zaslechnout, jak byli klienti překvapení prezentací, která jim byla k bytu poskytnuta. Za mě bylo podstatné, že jsem nemusel kromě jednoho ověřeného podpisu řešit nic na úřadech typu katastr, bytové družstvo atd. Vše perfektně klaplo a fungovalo, proto nemám problém společnost BO! reality doporučit i svým známým. S pozdravem Radek Chwalek

05.01.2024

Vstřícný, ochotný. Udělat pro zákazníka maximum. Moc děkuji ještě jednou.

23.12.2023

S panem Radkem Kroupou jsme měli krásný zážitek. Byl velmi profesionální, pozorný k detailům, komunikativní a velmi dobře informovaný během celého procesu. Jeho služby bychom vřele doporučili ostatním.

28.11.2023

Perfektní služby.

27.11.2023

Dům byl rychle prodán, co vypovídá o profesionalitě Pana Kroupy.

23.11.2023

Profesionální, lidský přístup. 100% doporučuji.

08.11.2023

Vše bylo super. Makléř vše za mě vyřídil, vše bylo dokonalé, spolupráce, průběh.

26.10.2023

Pěkně zpracovaná nabídka nemovitosti na webových stránkách, příjemné vystupování pana Kroupy během prohlídky, ochota vysvětlit a prezentovat nemovitost detailně.

26.10.2023

Byl spokojený se službami p. Kroupy i realitní kanceláře. Komunikativní a zkušený člověk v oblasti realit, který měl moji důvěru. Vše klaplo, takže jsem spokojen 👍.

Moje nemovitosti

Prodej, Domy
Prodej rodinného domu Držovice

Držovice

6 890 000

Proč BO?

No BO!

Realitám a financím se věnujeme celý profesní život. Máme obrovské zkušenosti díky tisícům zrealizovaných obchodů. Poradíme si s každou situací a provedeme vás celým procesem prodeje nebo koupě nemovitosti. Dbáme na kvalitu služeb a za klienta řešíme vše související. Realitní obchod je často životní událost a jde o hodně peněz, takže v BO! vždy ctíme Bezpečně a Odborně.

1. krok Ozvěte se nám 2. krok Nezávazně se potkáme 3. krok Rozhodnete se, zda spolupracovat s námi

Prodané nemovitosti

Prodej, Domy
Prodej rodinného domu 4+1 se saunou, Ondratice
Prodej, Pozemky
Prodej stavebního pozemku 1330 m2, Albrechtičky
Prodej, Domy
Prodej rodinného domu 5+kk, Albrechtičky

Albrechtičky

5 900 000
Poslat dotaz
Ohodnotit makléře

Potřebujete poradit?

Jsme tady pro vás

Máte dotazy nebo potřebujete poradit v konkrétní situaci? Neváhejte a kontaktujte mě, ozvu se vám zpět, jsem tady pro vás.

*
*
*
*
fname: lname: fullname:
*
*
*
*
phone: fullname: email:

Aktuality

BO! holding kupuje RK STING
20.10. 2023

BO! holding kupuje RK STING

BO! holding a.s., dynamická skupina firem zaměřující se na realitní, investiční a developerskou činnost, se dohodla s vlastníkem společností Realitní kancelá...

Přečíst článek
Grafický prvek značky