HeroImage
20 let
zkušeností

Moje reference

16.04.2024

Pan Malíř je realitní profesionál, který rozumí své práci. Velmi oceňuji jeho znalost trhu, proklientský přístup a jednání narovinu. Doporučil jsem jej i svým rodičům a přátelům, protože si získal moji důvěru a byl jsem maximálně spokojen s celým průběhem prodeje bytu. Mohl jsem se na něj plně spolehnout, což mi ušetřilo spoustu času.

09.04.2024

Velmi ochotný a vstřícný přístup. Nebyl problém ho kdykoliv kontaktovat, se vším poradil a ochotně vyřídil. Naprostá důvěra.

Proč BO?

No BO!

Realitám a financím se věnujeme celý profesní život. Máme obrovské zkušenosti díky tisícům zrealizovaných obchodů. Poradíme si s každou situací a provedeme vás celým procesem prodeje nebo koupě nemovitosti. Dbáme na kvalitu služeb a za klienta řešíme vše související. Realitní obchod je často životní událost a jde o hodně peněz, takže v BO! vždy ctíme Bezpečně a Odborně.

1. krok Ozvěte se nám 2. krok Nezávazně se potkáme 3. krok Rozhodnete se, zda spolupracovat s námi
Poslat dotaz
Ohodnotit makléře

Potřebujete poradit?

Jsme tady pro vás

Máte dotazy nebo potřebujete poradit v konkrétní situaci? Neváhejte a kontaktujte mě, ozvu se vám zpět, jsem tady pro vás.

*
*
*
*
email: lname:
*
*
*
*
phone:

Aktuality

BO! holding kupuje RK STING
20.10. 2023

BO! holding kupuje RK STING

BO! holding a.s., dynamická skupina firem zaměřující se na realitní, investiční a developerskou činnost, se dohodla s vlastníkem společností Realitní kancelá...

Přečíst článek
Grafický prvek značky