HeroImage
Petr Malíř

Petr Malíř Realitní odBOrník

„Neexistuje špatná zkušenost. Každá zkušenost mi něco dává a posouvá mě dále.“
13 nemovitostí
v nabídce
7 let
zkušeností

O mně

Neexistuje špatná zkušenost. Každá zkušenost mi něco dává a posouvá mě dále.

V realitách se pohybuji od března roku 2017. Sen dělat realitního makléře jsem měl již mnohem dříve, konkrétně od roku 2013, kdy jsem koketoval s myšlenkou pořídit se investiční byt v původním stavu, který bych následně zrekonstruoval. Tehdy jsem ale natrefil na podvodného makléře a složil rezervační zálohu na byt, který "neexistoval". Pana makléře jsem následujícího půl roku naháněl a peníze se z něj snažil dostat nazpět, nakonec úspěšně.

I tak jsem si ale tehdy uvědomil, že pokud tuto práci dělá člověk poctivě, tak je krásná a je to přesně to, co bych chtěl v životě dělat. V roce 2013 pro mě ovšem nebyla vhodná doba a tento můj sen jsem si začal plnit až o 4 roky později.

Dnes mohu s naprostým přesvědčením říct, že vím, že mám nejlepší práci na světě a neskutečně mě baví. Milník sta prodaných nemovitostí už je dávno za mnou.

Vždy mě bavila komunikace s lidmi a nemám rád stereotyp. Každý obchod je něčím výjimečným, a v každém případě se objeví něco, co je potřeba vyřešit. Díky tomu se neustále školím a dozvídám nové věci, které mě v profesi i v životě posouvají dále.

K mým koníčkům patří architektura a cestování. Tyto dvě věci spolu úzce souvisí a díky práci v realitní činnosti si mé koníčky mohu plnit.

A proč svou práci vykonávám dobře? Sám jsem již několik svých nemovitostí úspěšně koupil a prodal a tak vím, jak takový proces může být stresující. Ke všem svým obchodům ale přistupuji tak, jako by nemovitosti o jejíž prodej se starám byly mé vlastní. Proto svým klientům vždy říkám, ať tento stres nechají na mě.

Moje reference

09.04.2024

Velmi ochotný a vstřícný přístup. Nebyl problém ho kdykoliv kontaktovat, se vším poradil a ochotně vyřídil. Naprostá důvěra.

06.03.2024

Pan Petr Malíř ve spolupráci s panem Dávidem Dankem byli pro prodej mé nemovitosti nejlepší volba. Prodej proběhl rychle a pro mě bez starostí. Oba pánové jsou velice milí, ochotní a naprostí profesionálové. S klidným svědomím bych BO! reality doporučila svým známým. Kdybych v budoucnu potřebovala služby Realitní kanceláře, určitě se znovu obrátím na tyto makléře. Ještě jednou Vám děkuji pánové.

15.02.2024

Vše v naprostém pořádku, maximální spokojenost s prací p. Malíře i s přístupem cele RK. Kuchař

27.01.2024

Perfektní lidský přístup.

12.01.2024

Pan Malíř je člověk na svém místě a pokud kupujete nebo prodáváte nemovitost, určitě ho chcete potkat. Je to velký profesionál, dodrží vše, co slíbí a je ochoten pomoci i nad rámec jeho povinností. Za nás má 11 bodů z 10 :-) Děkujeme. Humplíkovi

12.12.2023

Velice vstřícný, pozitivně naladěný profesionál, s ochotou, vyslechnout, poradit a dobře prodat nemovitost... I koupit vysněný byt..

14.11.2023

Vše proběhlo podle mých představ. Rychle a pohodlně. Děkuji.

31.10.2023

Vynikající.

30.10.2023

Byl profesionální i v nestandardní situaci. Mohu vřele doporučit.

Moje nemovitosti

Pronájem, Byty
Pronájem bytu 2+kk, 49 m², ul. Okrajová, Havířov - Podlesí
Prodej, Pozemky
Prodej stavebního pozemku 1 050 m², Rychvald
Prodej, Pozemky
Prodej stavebního pozemku 1 000 m², Rychvald

Proč BO?

No BO!

Realitám a financím se věnujeme celý profesní život. Máme obrovské zkušenosti díky tisícům zrealizovaných obchodů. Poradíme si s každou situací a provedeme vás celým procesem prodeje nebo koupě nemovitosti. Dbáme na kvalitu služeb a za klienta řešíme vše související. Realitní obchod je často životní událost a jde o hodně peněz, takže v BO! vždy ctíme Bezpečně a Odborně.

1. krok Ozvěte se nám 2. krok Nezávazně se potkáme 3. krok Rozhodnete se, zda spolupracovat s námi
Poslat dotaz
Ohodnotit makléře

Potřebujete poradit?

Jsme tady pro vás

Máte dotazy nebo potřebujete poradit v konkrétní situaci? Neváhejte a kontaktujte mě, ozvu se vám zpět, jsem tady pro vás.

*
*
*
*
phone: fullname: fname: email:
*
*
*
*
phone: fname: fullname:

Aktuality

BO! holding kupuje RK STING
20.10. 2023

BO! holding kupuje RK STING

BO! holding a.s., dynamická skupina firem zaměřující se na realitní, investiční a developerskou činnost, se dohodla s vlastníkem společností Realitní kancelá...

Přečíst článek
Grafický prvek značky