HeroImage
Mgr. Monika Krátká

Mgr. Monika Krátká Realitní odBOrník

„S úsměvem jde všechno líp.“
5 nemovitostí
v nabídce
20 let
zkušeností

O mně

S úsměvem jde všechno líp.

V realitách působím 11 let, dříve jsem pracovala v MM realitách. Jsem profesně právník, nejprve jsem měla na starosti živnostenské podnikání, potom trestní právo no a na třetí mateřské dovolené jsem se rozhodla pro změnu, věnovat se nemovitostem a zažít podnikání sama na sobě. Od začátku mě nemovitosti prostě baví, je to práce v terénu, s lidmi a já jsem komunikativní člověk, mám ráda být součástí příběhu jiných lidí, kdy jim pomáhám s vysněným bydlením. Oni jsou spokojeni a já mám také radost z dobře vykonané práce.

Mám ráda přírodu a zvířata, volný čas kromě rodiny trávím na procházce se psem pomeranjanem, kdy společně objevujeme naši krásnou republiku. Pominka (fenka) i já rádi cestujeme a přitom spojuji práci v terénu s pobytem na čerstvém vzduchu. 

Věřím, že každý máme možnost plnit si svůj sen a já si ho plním v naší BOžké společnosti. 

Moje reference

29.04.2024

Neměl jsem naprosto žádné starosti, paní vše vyřídila k mé spokojenosti.

Moje nemovitosti

Prodej, Domy
Prodej rodinného domu 5+1 se zahradou a garáží, Žďár nad Sázavou 1
Prodej, Byty
Prodej bytu 3+1 s garáží, Žďár nad Sázavou 2

Žďár nad Sázavou

4 990 000

Proč BO?

No BO!

Realitám a financím se věnujeme celý profesní život. Máme obrovské zkušenosti díky tisícům zrealizovaných obchodů. Poradíme si s každou situací a provedeme vás celým procesem prodeje nebo koupě nemovitosti. Dbáme na kvalitu služeb a za klienta řešíme vše související. Realitní obchod je často životní událost a jde o hodně peněz, takže v BO! vždy ctíme Bezpečně a Odborně.

1. krok Ozvěte se nám 2. krok Nezávazně se potkáme 3. krok Rozhodnete se, zda spolupracovat s námi
Poslat dotaz
Ohodnotit makléře

Potřebujete poradit?

Jsme tady pro vás

Máte dotazy nebo potřebujete poradit v konkrétní situaci? Neváhejte a kontaktujte mě, ozvu se vám zpět, jsem tady pro vás.

*
*
*
*
email: fname: phone:
*
*
*
*
lname: fname:

Aktuality

BO! holding kupuje RK STING
20.10. 2023

BO! holding kupuje RK STING

BO! holding a.s., dynamická skupina firem zaměřující se na realitní, investiční a developerskou činnost, se dohodla s vlastníkem společností Realitní kancelá...

Přečíst článek
Grafický prvek značky