HeroImage
Mgr. Lukáš Ernst

Mgr. Lukáš Ernst Vedoucí kontaktního místa

„Dělat, co je třeba. “
1 nemovitostí
v nabídce
2 let
zkušeností

O mně

Dělat, co je třeba. 

Realitám se věnuji na plno od roku 2021 i když je to téma, kterému se věnuji aktivně od roku 2017, kdy jsem začal skutečně aktivně nakupovat a prodávat nemovitosti. 

Celý příběh začal větou "rodina se dusí", kdy jsme začali hledat dům, ve kterém můžeme bydlet, zároveň podnikat a vejdeme se do něj všichni. Tehdy v roce 2017 jsem poprvé prezentoval nemovitost, poprvé se setkal se "špatnou vírou" a skoro skončil u soudu. Tehdy jsem pochopil podstatu služby, kterou zajišťují realitní kanceláře. 

Koupě nemovitosti je velká věc. Je to výjimečný okamžik v našem životě, bez ohledu na to, zda nakupujeme investiční nemovitost nebo objekt pro vlastní potřebu. Je dobré, když na to nejste sami. Je skvělé moct sdílet svoje znalosti a být zákazníkům k ruce v tak důležitém okamžiku. 

Mým koníčkem je cestování do míst, kde cítíme sílu a jedinečnost - tzv. Genus Loci, a je vcelku lhostejno zda je to na horách nebo na náměstíčku někde na konci světa. Pěstovat si cit pro tuhle energii, se rozhodně vyplatí. 

Moje reference

12.09.2023

Dobrý den, se službou pana Ernsta z mé strany veliká spokojenost. Určitě budu doporučovat. Hezky den Špindlerová

Moje nemovitosti

Prodej, Byty
Prodej družstevního bytu 3+1, 65m2, Děčín VI

Proč BO?

No BO!

Realitám a financím se věnujeme celý profesní život. Máme obrovské zkušenosti díky tisícům zrealizovaných obchodů. Poradíme si s každou situací a provedeme vás celým procesem prodeje nebo koupě nemovitosti. Dbáme na kvalitu služeb a za klienta řešíme vše související. Realitní obchod je často životní událost a jde o hodně peněz, takže v BO! vždy ctíme Bezpečně a Odborně.

1. krok Ozvěte se nám 2. krok Nezávazně se potkáme 3. krok Rozhodnete se, zda spolupracovat s námi
Poslat dotaz
Ohodnotit makléře

Potřebujete poradit?

Jsme tady pro vás

Máte dotazy nebo potřebujete poradit v konkrétní situaci? Neváhejte a kontaktujte mě, ozvu se vám zpět, jsem tady pro vás.

*
*
*
*
fullname: email: lname:
*
*
*
*
phone: fname: email:

Aktuality

BO! holding kupuje RK STING
20.10. 2023

BO! holding kupuje RK STING

BO! holding a.s., dynamická skupina firem zaměřující se na realitní, investiční a developerskou činnost, se dohodla s vlastníkem společností Realitní kancelá...

Přečíst článek
Grafický prvek značky