5 nemovitostí
v nabídce
16 let
zkušeností

Moje reference

Helena Soukopová

12.10.2023

Pana ing. Kaštana jsem si vybrala proto, že jsem měla s ním už zkušenost z dřívějška a měla jsem z něj velmi dobrý dojem. Byla jsem velmi spokojena, všechno dopadlo dobře a proběhlo bez větších komplikací.

Helena Soukopová

12.10.2023

P .ing. Kaštana jsem si vybrala proto, že jsem měla s ním už zkušenost z dřívějška a měla jsem z něj velmi dobrý dojem. Byla jsem velmi spokojena, všechno dopadlo dobře a proběhlo bez větších komplikací.

Jana Veselá

17.07.2023

Pan Ing. Kaštan se velice snažil. Nabídku mého bytu v Šumperku nejen zpropagoval, ale také v krátkém čase byt i prodal. Jana Veselá

Moje nemovitosti

Prodej, Pozemky
Prodej pozemku 1 175 m², Bratrušov

Bratrušov

cena u makléře
Prodej, Pozemky
Prodej pozemku 463 m², Vernířovice

Vernířovice

cena u makléře
Prodej, Domy a vily
Prodej rodinného domu 185 m2, Vernířovice

Vernířovice

cena u makléře

Proč BO?

No BO!

Realitám a financím se věnujeme celý profesní život. Máme obrovské zkušenosti díky tisícům zrealizovaných obchodů. Poradíme si s každou situací a provedeme vás celým procesem prodeje nebo koupě nemovitosti. Dbáme na kvalitu služeb a za klienta řešíme vše související. Realitní obchod je často životní událost a jde o hodně peněz, takže v BO! vždy ctíme Bezpečně a Odborně.

1. krok Ozvěte se nám 2. krok Nezávazně se potkáme 3. krok Rozhodnete se, zda spolupracovat s námi
Poslat dotaz
Ohodnotit makléře

Potřebujete poradit?

Jsme tady pro vás

Máte dotazy nebo potřebujete poradit v konkrétní situaci? Neváhejte a kontaktujte mě, ozvu se vám zpět, jsem tady pro vás.

*
*
*
*
phone: fname: lname:
*
*
*
*
email:

Aktuality

BO! holding kupuje RK STING
20.10. 2023

BO! holding kupuje RK STING

BO! holding a.s., dynamická skupina firem zaměřující se na realitní, investiční a developerskou činnost, se dohodla s vlastníkem společností Realitní kancelá...

Přečíst článek
Grafický prvek značky