HeroImage
Iveta Palochová

Iveta Palochová Manažer poBOčky - reality

27 nemovitostí
v nabídce
19 let
zkušeností

Moje reference

15.01.2024

Realitní kancelář a zejména paní Palochovou bychom doporučili pro její osobitý přístup, zápal pro věc a perfektní tah na branku. I když byl náš případ jakkoliv komplikovaný, vždy si poradila. Díky její snaze a píli jsme si splnili sen o bydlení.

08.11.2023

Byla jsem maximálně spokojená. Makléřka všechno rychle vyřídila. Vše bylo v pořádku.

08.11.2023

Spokojenost na 100%.

08.11.2023

Byla jsem velmi spokojená.

08.11.2023

Byl maximálně spokojený. Vše bylo v pořádku. Hodnocení dávám 10 plus.

08.11.2023

Všechno bylo v pořádku. Makléřka byla ochotná.

01.11.2023

Chtěla bych podotknout, že tak luxusní přístup,ochotu a lásku k práci jsem ještě nezažila! Paní Ivet je prostě TOPka! Celý proces koupi nemovitosti nám byla po ruce, vždy na příjmu,kdykoli bylo potřeba odpovědět i na hloupý dotaz nebyl problém zavolat! Nemůžeme vytknout ani nejmenší chybičku, právě naopak. Chválíme a jsme rádi, že jsme zrovna my mohli mít tu čest poznat tak zlatého člověka, který se vším pomůže. Je až k neuvěření, jak nám makléř může přírůst k srdci! Jsme naprosto, ale opravdu naprosto spokojení a mile rádi doporučíme! Moc moc děkujeme. S pozdravem Kubicovi a Onderková ✨

12.09.2023

Dobrý den, chtěli bychom e s manželem moc poděkovat paní Ivetě Palochové Kacalové za naprosto profesionální přístup při prodeji našeho pozemku. Pokud budeme zvažovat někdy prodej či nákup nemovitostí, paní Iveta je pro nás jasná volba. Děkujeme. S pozdravem Bartlovi.

29.06.2023

Tomáš Walach

Moje nemovitosti

Pronájem, Byty
Pronájem bytu 2+kk, Ostrava Poruba

Ostrava

16 500 / měsíc
Pronájem, Komerční prostory
Pronájem areálu 603 m² v Karviné, ideální pro Vaše podnikání
Prodej, Domy
Prodej rodinného domu Vendryně, Třinec

Vendryně

4 450 000

Proč BO?

No BO!

Realitám a financím se věnujeme celý profesní život. Máme obrovské zkušenosti díky tisícům zrealizovaných obchodů. Poradíme si s každou situací a provedeme vás celým procesem prodeje nebo koupě nemovitosti. Dbáme na kvalitu služeb a za klienta řešíme vše související. Realitní obchod je často životní událost a jde o hodně peněz, takže v BO! vždy ctíme Bezpečně a Odborně.

1. krok Ozvěte se nám 2. krok Nezávazně se potkáme 3. krok Rozhodnete se, zda spolupracovat s námi
Poslat dotaz
Ohodnotit makléře

Potřebujete poradit?

Jsme tady pro vás

Máte dotazy nebo potřebujete poradit v konkrétní situaci? Neváhejte a kontaktujte mě, ozvu se vám zpět, jsem tady pro vás.

*
*
*
*
email: phone: fname: lname:
*
*
*
*
phone: lname: email:

Aktuality

BO! holding kupuje RK STING
20.10. 2023

BO! holding kupuje RK STING

BO! holding a.s., dynamická skupina firem zaměřující se na realitní, investiční a developerskou činnost, se dohodla s vlastníkem společností Realitní kancelá...

Přečíst článek
Grafický prvek značky