HeroImage
Ing. Gabriela Kawuloková

Ing. Gabriela Kawuloková Realitní odBOrník

„Dokonalost je zabiják pokroku.“
2 nemovitostí
v nabídce
2 let
zkušeností

O mně

Dokonalost je zabiják pokroku.

Realitami se obklopuji díky profesi mého otce stavbaře již od mládí a měla jsem k nim velice blízko. I přesto mě můj profesní život zavál zpočátku do financí a reality se stali mou vášní a láskou na druhý pohled teprve před rokem.

Mám ráda lidi a jejich životní příběhy. Baví mě být parťákem s úsměvem, který pomůže klientům najít svůj vysněný domov nebo zrealizovat kvalitní prodej. Mezi mé nejcennější hodnoty v obchodě patří důvěra a přátelské prostředí během prodeje. Snažím se o to, aby má profese realitní makléřky přinášela klientům velkou přidanou hodnotu a radost ze vzájemné spolupráce.

Mým koníčkem jsou reality a networking. Potkávám se s lidmi, plním jejich přání, to mě baví a naplňuje. Relaxuji pak cvičením, poslechem různých podcastů a jsem knihomol.

 

Moje reference

14.04.2024

Jsem velmi spokojená se službami paní G. Kawulokové. Její přístup byl profesionální, vystupování milé a věcné. Všem vřele doporučuji.

24.12.2023

Již jsem spolupracoval s několika realitními makléři, ale takovou profesionalitu a neuvěřitelný přehled jako od paní Kawulokové jsem doposud nezažil. Jednoznačně osoba, která je na svém místě a zachraňuje čest všem realitním makléřům. Opravdu klobouk dolů…

13.11.2023

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli poděkovat BO reality a finance s.r.o. a hlavně Ing. Kawulokové za zprostředkování prodeje rodinného domku. Přestože se při prodeji potýkala s problémy, byla vždy vstřícná, ochotná a jednala s námi férově. Mohli jsme se na ni vždy spolehnout za což jsme vděčni a její služby doporučujeme všem, kteří mají zájem koupit či prodat nějakou nemovitost. Děkujeme, Labudkovi

27.06.2023

Naši spolupráci jsem zahájili náhodnou shodou okolností. Dříve jsme řešili jinak. Nicméně spolupráce probíhala bezvadným způsobem a byli jsme s přístupem firmy BO! reality a finance s.r.o. velice spokojeni. Můžeme jen doporučit. Jan Morcinek

Moje nemovitosti

Prodej, Byty
Prodej družstevního bytu 3+1, 53,7  m², Karviná Ráj
Prodej, Byty
Prodej bytu 3+kk, ul. Světlov, Šternberk

Šternberk

3 900 000

Proč BO?

No BO!

Realitám a financím se věnujeme celý profesní život. Máme obrovské zkušenosti díky tisícům zrealizovaných obchodů. Poradíme si s každou situací a provedeme vás celým procesem prodeje nebo koupě nemovitosti. Dbáme na kvalitu služeb a za klienta řešíme vše související. Realitní obchod je často životní událost a jde o hodně peněz, takže v BO! vždy ctíme Bezpečně a Odborně.

1. krok Ozvěte se nám 2. krok Nezávazně se potkáme 3. krok Rozhodnete se, zda spolupracovat s námi
Poslat dotaz
Ohodnotit makléře

Potřebujete poradit?

Jsme tady pro vás

Máte dotazy nebo potřebujete poradit v konkrétní situaci? Neváhejte a kontaktujte mě, ozvu se vám zpět, jsem tady pro vás.

*
*
*
*
fname: fullname:
*
*
*
*
fullname:

Aktuality

BO! holding kupuje RK STING
20.10. 2023

BO! holding kupuje RK STING

BO! holding a.s., dynamická skupina firem zaměřující se na realitní, investiční a developerskou činnost, se dohodla s vlastníkem společností Realitní kancelá...

Přečíst článek
Grafický prvek značky