HeroImage
20 nemovitostí
v nabídce
2 let
zkušeností

Moje reference

09.04.2024

Dobrý den, paní Blagová je velice milá, ochotná a profesionální makléřka. Byl jsem spokojen. 10/10 bodů. S pozdrave, Sembol

08.03.2024

Paní Blagová byla velmi profesionální a ochotná. Pomohla mi s pronájmem rychle a efektivně. Její komunikace byla vždy včasná a přátelská, což mi usnadnilo celý proces pronájmu. Velmi doporučuji!

08.01.2024

Veškeré informace, které jsem měl dostat od makléře jsem měl hned první de. Vše proběhlo jak mělo. Se vším jsem spokojen. Nemám žádné výhrady. Když bude potřeba něco prodat, určitě zavolám.

03.01.2024

Moje makléřka Denisa Blágová měla profesionální přístup a vždy úsměv na tváři. S její spolupráci jsme byli velmi spokojeni.

22.12.2023

Profesionální, ochotná, milá 👍

21.11.2023

Profesionální jednání, rychlé odezvy, velká spokojenost.

17.10.2023

S makléřkou Denisou Blagovou jsem byl spokojený. Vše při prodeji bytu proběhlo rychle a hladce. Super přístup i komunikace.

17.10.2023

S poskytnutými službami jsem byl velmi spokojen. Paní Denisa Blagová byla ochotná, profesionální a jakoukoli mou žádost ochotně vyřídila. Velmi oceňuji , že se mi věnovala i mimo svou pracovní dobu. Realitni služby BO! všem vřele doporučuji, za mně skvělé.

Moje nemovitosti

Prodej, Byty
Prodej bytu 2+1, ul. Kosmonautů, Karviná
Prodej, Byty
Prodej bytu 2+1, ul. Březová, Karviná

Karviná

1 305 000
Pronájem, Byty
Pronájem bytu 4+1, 97 m², ul. Lidická, Třinec

Proč BO?

No BO!

Realitám a financím se věnujeme celý profesní život. Máme obrovské zkušenosti díky tisícům zrealizovaných obchodů. Poradíme si s každou situací a provedeme vás celým procesem prodeje nebo koupě nemovitosti. Dbáme na kvalitu služeb a za klienta řešíme vše související. Realitní obchod je často životní událost a jde o hodně peněz, takže v BO! vždy ctíme Bezpečně a Odborně.

1. krok Ozvěte se nám 2. krok Nezávazně se potkáme 3. krok Rozhodnete se, zda spolupracovat s námi
Poslat dotaz
Ohodnotit makléře

Potřebujete poradit?

Jsme tady pro vás

Máte dotazy nebo potřebujete poradit v konkrétní situaci? Neváhejte a kontaktujte mě, ozvu se vám zpět, jsem tady pro vás.

*
*
*
*
lname: fname: email: phone: fullname:
*
*
*
*
fname: phone: lname:

Aktuality

BO! holding kupuje RK STING
20.10. 2023

BO! holding kupuje RK STING

BO! holding a.s., dynamická skupina firem zaměřující se na realitní, investiční a developerskou činnost, se dohodla s vlastníkem společností Realitní kancelá...

Přečíst článek
Grafický prvek značky